Program plaćene prakse u Wärtsilä

Obzirom da je naš cilj predvoditi svet u tranziciji ka dekarbonizaciji i samoodrživosti, tražimo inovativne, radoznale studente usmerene na rešenja, koji dele naše ambicije ka dekarbonizaciji i stvaranju promena, omogućavajući održiva društva kroz inovacije u tehnologijama i uslugama.

Cenimo ljude orijentisane na razvoj koji uživaju jednako u samostalnim odgovornostima, kao i u timskom radu ka zajedničkim ciljevima.

Mišljenja smo da se najbolji rezultati postižu kada su svi ohrabreni da ispolje svoje pravo ja.

Konstantno smo u potrazi za talentima, usresređenim na budućnost, koji žele da nam se pridruže.

Pridruži nam se ako si:

• Student završne godine ETF-a ili master studija na EFT-u
  • Želiš da imaš jedinstveno iskustvo u prvoj međunarodnoj kompaniji iz oblasti informacionih tehnologija na našem tržištu u oblasti pomorske industrije.
  • Želiš da učiš i primeniš sva znanja stečena u programima:
    • Backend: Python, FastAPI
    • Frontend: JS/TS, React
    • Infrastructure: Docker, Kubernetes
    • Microservices architecture
  • Radiš u podsticajnom okruženju, uz konstano napredovanje.

Zauzvrat, nudimo zanimljive istraživačke izazove uz koje ćete bitno unaprediti vaše znanje.

Bićete punopravni član tima uključen u sve aktivnosti u oblasti:

• Teoretska i praktična znanja u procesu razvoja proizvoda i tehnologijama široke primene.
  • Rada u proizvodnoj kompaniji u bliskoj saradnji sa krajnjim korisnicima i njihovim poslovanjem, kao i razumevanjem njihovih potreba i želja.
  • Prijateljski, pristupačan i iskusan tim profesionalaca će vas voditi i obučavati.
  • Vaš rad će biti direktan doprinos u oblasti pomorstva u dekarbonizaciji i pozitivnom uticaju na okruženje.

Početak prakse: MART – APRIL 2024.

Tvoju biografiju i motivaciono pismo nam možeš poslati na link

Program plaćene prakse traje 6 meseci.

• /uploads/attachment/vest/2913/wartsala.jpg